KORTY TENISOWE

Sonda 0 nie istnieje!
A A A

"Sparta" odpadła z PP

W zakończonym dziś spotkaniu 1/4 PP na szczeblu OZPN Piła, lider kl. "O" - SPARTA Złotów - uległa LUBUSZANINOWI Trzcianka 1:3. Spartanie dobrze rozpoczęli spotkanie od mocnego uderzenia i już na samym początku Tomasz Malczewski miał 100% sytuację do zdobycia gola, lecz zabrakło napastnikowi gospodarzy precyzji. Niedługo potem Sparta objęła prowadzenie, a strzelcem gola był Dawidowski. Od tego mometu do ataku ruszyli i rywale i jeszcze w 1 połowie zdołali wyrównać po stałym fragmencie gry. Wynik remisowy utrzymał się do przerwy. W drugą połowę zdominowali goście, czego efektem były zdobyte dwie bramki, tym samym pieczętując awans do półfinału.