ZŁOTOWSKA LIGA:

 

PIŁKI SIATKOWEJ

14 XI 2019

GODZ. 18:30


FUTSALU

18 XI 2019

GODZ. 18.30

 

KORTY TENISOWE


Sonda 0 nie istnieje!
A A A

Finały Czwartków Lekkoatletycznych

W czwartek, 21 maja 2009 r. na stadionie przy ul. Mickiewicza w Złotowie odbyły się finały Czwartków Lekkoatletycznych rejonu złotowskiego. Najlepsi zawodnicy pojadą na zawody centralne do Warszawy, które odbędą się w dniach 13-14 czerwca br. na obiektach sportowych Akademii Wychowania Fizycznego. Oto wyniki finałów złotowskich:

 

ROCZNIK 1996

60m dziewczęta

1. Wrzeszcz Agata 8,74 s (Zalesie)

2. Litwinienko Kinga 9,07 s (Radawnica)

3. Ludka Agata 9,10 s (Czajcze)

60 m chłopcy

1. Jurkszat Dominik 8,27 (Jastrowie)

2. Mróz Mateusz 8,56 (Radawnica)

3. Żalgiewicz Paweł 8,67 (Czajcze)

300 m dz

1. Gondek Agelika 47,21 s (Święta)

2. Zbonik Agata 49,78 s (Wysoka)

3. Klemczak Katarzyna 50,78 s (Tarnówka)

300 m ch

1. Walentyn Krystian 43,80 s (Stara Wiśniewka)

2. Kowalski Karol 44,18 s (Łąkie)

3. Pawłowski Władysław 46,42 s (Głomsk)

600 m dz

1. Buczek Karina 1:45:33 (Złotów)

2. Stefaniak Karolina 1:53:28 (Wysoka)

3. Senska Anna 1:59:83 (Sławianowo)

1000 m ch

1. Piec Paweł 3:16:44 (Tarnówka)

2. Tadych Remigiusz 3:18:72 (Czajcze)

3. Walos Patryk 3:20:25 (Czajcze)

Rzut piłka palantową dz

1. Ziemska Elwira  48,0 m (czajcze)

2. Szczepaniak natalia 47,5 m (Złotów)

3. Ludka Agata 45,0 m (Czajcze)

Rzut piłka palantową ch

1. Balcer Michał 69,0 m (Złotów)

2. Gruszecki Rafał 62,0 m (Złotów)

3. Czapla Kamil 61,0 m (Złotów)

Skok w dal dz

1. Buczek Karina 4,58 m (Złotów)

2. Gondek Angelika 4,24 m (Święta)

3. Litwinowicz Dagmara 4,21 m (Jastrowie)

Skok w dal ch

1. Walentyn krystian 4,70 m (Stara Wiśniewka)

2. Żalgiewicz Paweł 4,70 m (Czajcze)

3. Jurkszat Dominik 4,42 m (Jastrowie)

Skok wzwyż dz

1. Piotrowska Karolina 130,0 cm (Tarnówka)

2. Gałła Marlena 125,0 cm (Złotów)

3. Schulz Dagmara 115,0 cm (Zakrzewo)

Skos wzwyż ch

1. Bełka michał 135,0 cm (Zakrzewo)

2. Jaster Miłosz 125,0 cm (Wysoka)

3. Walos Patryk 125,0 cm (Wysoka)

 

 

ROCZNIK 1997

 

60m dziewczęta

1. Kotowicz Kaja 9,11 s (Zakrzewo)

2. Natoniewska Anna 9,36 s (Złotów)

3. Fijałkowska Joanna 9,47 s (Radawnica)

60 m chłopcy

1. Joncel Michał 8,52 s (Złotów)

2. Popławski Błażej 9,15 s (Tarnówka)

3. Radtke Krzysztof 9,38 s (Zakrzewo)

300 m dz

1. Stippa Aleksandra 51,29 s (Zakrzewo)

2. Kamińska Agnieszka 52,98 s (Zakrzewo)

3. Rumin Sylwia 54,16 s (Tarnówka)

300 m ch

1. Kantorowski Henryk 47,04 s (Wysoka)

2. Przybyła Łukaz 48,72 s (Stara Wiśniewka)

3. Stawiszyński Patryk 49,11 s (Tarnówka)

600 m dz

1. Nagengart Ewa 2:05:69 (Wysoka)

2. Świtalla Sandra 2:06;40 (Tarnówka)

3. Ruta Aleksandra 2:14:23 (Wysoka)

1000 m ch

1. Wawrzon Robert 3:27:70 (Czajcze)

2. Maliszewski Michał 3:30:96 (Złotów)

3. Olejniczak Jakub 3:34:12 (Jatrowie)

Rzut piłka palantową dz

1. Wróbel Marika 40,0 m (Łąkie)

2. Natoniewska Anna 30,0 m (Złotów)

3. Sikora Natalia 29,0 m (Złotów)

Rzut piłka palantową ch

1. Jaworski Patryk 52,0 m (Sławianowo)

2. Joncel Michał 51,0 m (Złotów)

3. Grunau Michał 49,0 m (Zakrzewo)

Skok w dal dz

1. Fijałkowska Joanna 3,88 m (Radawnica)

2. Świtalla Sandra 3,86 m (Tarnówka)

3. Pietrzak Zuzanna 3,78 m (Zakrzewo)

Skok w dal ch

1. Kantorowski Henryk 4,19 m (Wysoka)

2. Przybyła Łukaz 3,93 m (Stara Wiśniewka)

3. Radtke Krzysztof 3,82 m (Zakrzewo)

Skok wzwyż dz

1. Kotowicz Kaja 120,0 cm (Zakrzewo)

2. Paluchowicz Lidia 115,0 cm (Tarnówka)

3. Kaszuba Marta 110,0 cm (Stara Wiśniewka)

Skok wzwyż ch

1. Olejniczak Jakub 120,0 cm (Jastrowie)

2. Mantaj Kacper 120,0 m (Wysoka)

3. Śniatała Maciej 115,0 cm (Jastrowie)

 

 

ROCZNIK 1998

 

60m dziewczęta

1. Sucha Oliwia 9,20 s (Złotów)

2. Renack Natalia 9,75 s (Jastrowie)

3. Pikulik Weronika 9,84 s (Tarnówka)

60 m chłopcy

1. Zdrenka Marek 8,67 s (Złotów)

2. Różalski Piotr 8,90 s (Jastrowie)

3. Kondracki Mateusz 9,64 s (Złotów)

300 m dz

1. Wojtkowiak Sandra 52,18 s (Złotów)

2. Golinska Agnieszka 53,22 s (Wysoka)

3. Machel Adrianna 54,31 s (Złotów)

300 m ch

1. Kachnowicz Kamil 50,30 (Złotów)

2. Wnuk Bartosz 52,30 s (Święta)

3. Bruski Olaf 54,20 s (Święta)

600 m dz

1. Piosik Karolina )2:05:20 (Wysoka)

2. Kowalska Dagmara (2:06:07 (Wysoka)

3. Tadych Ewelina 2:08:73 (Czajcze)

1000 m ch

1. Chmielewski Mateusz 3:46:46 (Sławianowo)

2. Brzeziński Krzysztof 3:46:96 (Czajcze)

3. Małaszniak Artur 4:07:45

Rzut piłka palantową dz

1. Tadych Ewelina 31,0 m (Czajcze)

2. Gorzkiewicz Aleksandra 28,0 m (Tarnówka)

3. Zdrenka Anna 27,0 m (Zakrzewo)

Rzut piłka palantową ch

1. Szuk MAteusz 51,0m (Jastrowie)

2. Kondracki Mateusz 47,0m (Złotów)

3. Zdrenka Marek 46,0 m (Złotów)

Skok w dal dz

1. Renack Natalia 3,96 m (Jastrowie)

2. Wojtkowiak Sandra 3,73 m (Złotów)

3. Piosik Karolina 3,58 m (Wysoka)

Skok w dal ch

1. Kachnowicz Kamil 4,30 m (Złotów)

2. Zych Michał 4,19 m (Tarnówka)

3. Różalski Piotr 4,10 m (Jastrowie)

Skok wzwyż dz

1. Gryta Nikola 125,0 cm (Złotów)

2. Siutkowska Dominika 115,0 cm (Zakrzewo)

3. Peciak Maja 110,0 cm (Łąkie)

Skok wzwyż ch

1. Graczyk Oskar 1115,0 cm (Wysoka)

2. Kowalski Adrian 110,0 cm (Łąkie)

3. Januzik Ernest 105,0 cm (Wysoka)

 

Klasyfikacja Generalna konkurencji finałowych Czwartków LA

1. Wysoka

2. SP 1 Złotów

3. Zakrzewo

4. Jastrowie

5. SP 2 Złotów

6. Czajcze

7. Tarnówka

8. SP 3 Złotów, Stara Wiśniewka

10. Sławianowo

11. Radawnica, Święta

13. Łąkie

14. Zalesie

15. Głomsk

 

 

 

 
Ta strona wykorzystuje pliki cookies niezbędne do działania silnika strony oraz w celach statystycznych. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.